Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

im. Marii Konopnickiej w Świnoujściu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Siłownia

Drukuj PDF


Siłownia w  placówce istnieje od 1999 roku. Prowadzone na niej zajęcia rekreacyjno-ruchowe obejmują wychowanków placówki, jej absolwentów i sympatyków.
Na zajęcia przychodzą także uczniowie z innych szkół, którzy czują potrzebę treningu w dobrym towarzystwie, wspaniałej atmosferze i pod  kontrolą trenera.
Treningi odbywają się zawsze pod kontrolą instruktora Michała Mackiewicza.
Profesjonalny sprzęt znajdujący się na siłowni umożliwia trening wszystkich grup mięśniowych, jego ilość oraz dobre rozplanowanie ćwiczących umożliwia jednoczesny trening10-15 osobom.
Siłownia składa się z trzech połączonych szeregowo pomieszczeń, znajduje się w niej toaleta, prysznic, przebieralnia. Na wyposażeniu siłowni oprócz standardowych urządzeń takich jak ławki, gryfy, hantle, duża ilość obciążeń, suwnica, drążek, czas ćwiczącym uprzyjemniają tarcza do gry w lotki, worek treningowy, piłki różnego rodzaju, można także wypożyczyć skakanki, paletki do tenisa stołowego, poczytać książkę z siłownianej biblioteczki(nie tylko dotyczącą treningu siłowego).
Poziom zajęć dostosowany do potrzeb i możliwości osoby ćwiczącej, przyjść na zajęcia może każdy, bez względu na stopień sprawności, umiejętności, wagę, poziom wytrenowania. Każdy ćwiczący musi zaakceptować regulamin oraz podporządkować się zaleceniom trenera.
Atmosfera w czasie zajęć sprzyja integracji osób ćwiczących, pozwala osiągnąć sukces wszystkim.
W roku szkolnym 2017/18 zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00.

 

Znajdź na stronie

Obiekty, z których korzystamy

Statystyka

Odsłon : 233868

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Pajacyk, Okruszek, Polskie Serce, Habitat, Marzenia - Kliknij i Pomóż