Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

im. Marii Konopnickiej w Świnoujściu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

ZET c

Drukuj PDF

ZESPÓŁ EDUKACYJNO – TERAPEUTYCZNY   SZKOŁA PODSTAWOWA
KLASA I „C”


rok szkolny 2017/2018
Klasa I liczy 3 uczniów, w tym 1 dziewczynkę i 2 chłopców. Uczniowie mają do dyspozycji salę lekcyjną, w której obok miejsc do pracy znajduje się kącik do odpoczynku i zajęć rekreacyjnych. Jest to zespół  zgrany, aktywny i w miarę zdyscyplinowany. Wszyscy uczniowie aktywnie uczestniczą w uroczystościach szkolnych i imprezach okolicznościowych wynikających z kalendarza imprez szkolnych. Uczymy się, pracujemy i bawimy w prawdziwie rodzinnej atmosferze.
Wychowawca klasy: G.K.


 

LUBIMY WF

GALERIA ZDJĘĆ NR1

 

Nasz pierwszy spacer
Przez dłuższy czas uczniowie wypatrywali słonecznej pogody za oknami szkoły. Gdy taka wreszcie nadeszła z ochotą udaliśmy się na pierwszy spacer. Dzielnie i odważnie spacerowaliśmy, ćwiczyliśmy chodzenie w parach. Już wiemy, że musimy iść para za parą, pilnować kolegi lub koleżanki  przed nami oraz nie robić zbyt dużych odstępów - to wszystko nam się przyda podczas przechodzenia przez ulicę i dłuższych spacerów poza teren szkoły :) Na koniec na placu zabaw świetnie się bawiliśmy.
GK


GALERIA ZDJĘĆ NR2

 

WYCIECZKA NA „WYSPĘ SKARBÓW”
Piękna pogoda, moc atrakcji na świeżym powietrzu, tak można krótko opisać wycieczkę, która odbyła się 26 września na wyspę Karsibór, by szukać skarbów i emocji w gospodarstwie agroturystycznym "Wyspa Skarbów”. Zadowoleni i w dobrych humorach wróciliśmy do szkoły.To była super wycieczka!
GK

GALERIA ZDJĘĆ NR3

Dzień Chłopaka

W dniu 29 września w naszej klasie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci: chłopcy i dziewczynka. W tym dniu zorganizowano wiele zabaw i konkursów tak, aby każdy z chłopaków mógł się wykazać inną sprawnością. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Zdjęcia wykonane podczas uroczystości są miłym wspomnieniem tych chwil.
GK

 

Znajdź na stronie

Obiekty, z których korzystamy

Statystyka

Odsłon : 198717

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości